tr?id=750762491747313&ev=PageView&noscript=1 ניוזלטרים

linkedinyoutubefacebook

ניוזלטרים

iSef_Shana_Tova_2017 ניוזלטרים

קרן אייסף- ניוזלטר ראש השנה- ספט' 17

 iSef_Shana_Tova_2017 ניוזלטרים

 

 

ברכות לבוגרינו היקרים והיקרות:

 

לפרופ' ניר קידר, על צאת ספרו החדש משפט כחול לבן, הסוקר את עולם המשפט הישראלי.

לד"ר ריי ביטון, על קבלת הדוקטורט ברפואה, מזל טוב!

לד"ר ליאב אורגד על בחירתו לנבחרת האקדמיה הצעירה של אירופה.

למר גיא זוזות על מינויו למנהל מתנ"ס בית דני בשכונת התקווה, ת"א

לעו"ד יואב ללום והדוקטורנטית שולה מולא על זכייתם בפרס סמי מיכאל, המוענק ליחידים התורמים לחברה,
למען צמצום פערים ושוויון הזדמנויות!

 

 

 

שנת הארבעים הגדולה- חגיגות 40 לקרן אייסף40 ניוזלטרים

בעבור רבים מאתנו גיל 40 מסמל פרק חדש בחיים אך עם זאת מלווה לא פעם במשברון קטן: "החלפת קידומת", חרדה... האם התבגרנו? הזדקנו? לאן עכשיו? בעבור קרן אייסף – הקרן הבינלאומית לחינוך - חגיגות ה-40 להיווסדה סימלו בעיקר סיפוק, גאווה ותקווה לעתיד. לפני 40 שנה לא האמינו מייסדי הקרן אדמונד ספרא (ז"ל) ורעייתו לילי כמו גם הגב' נינה ווינר – מייסדת ונשיאת הקרן עד היום, שהמפעל אותו הגו למען קידום סטודנטים יהפוך למה שהוא היום; קרן למנהיגות חברתית ומצוינות אקדמית המשנה את פני החברה הישראלית.

 

קרא עוד

 

 

 

 מעגלי למידה וקסם- מרכז הלימודים בית דני

DannyMain ניוזלטרים

לרגל חצי יובל להקמת הפרויקט, המשלב בין סטודנטים מלגאי הקרן לבין תלמידי תיכון משכונת התקווה, כינס ד"ר סלע, מייסד ומנהל המרכז ובוגר אייסף, כ-200 תלמידים גאים בערב מרגש בו השתתפו מספר בוגרי אייסף מתחומים שונים, וביניהם: הסופר ואיש הרוח, מר דניאל בן סימון הטוען למהפכה בתחום החינוך וסגירת פערים בפריפריה, מר גיא זוזות, שהתמנה למנהל בית דני החדש, הגב' נופר עיני מנהלת הפרויקטים בקרן, וכן חברי מועצת העיר תל אביב שלמה מסלאווי וגל שרעבי.  

 

קרא עוד

 

 

 

 

 

 

חלוקת מלגות הצטיינות ע"ש השופט אדמונד לוי ז"ל

דרכו של שופט בית המשפט העליון אדמונד לוי ז"ל -  והיותו דמות מופת בקרב עולם המשפט הישראלי - מסמלת יותר מכל את הערכים בהן מאמינה אייסף: לימודים אינטנסיביים, עבודה מסורה, מחויבות חברתית. בטקס מרגש חילקה קרן אייסף מלגת הצטיינות לסטודנטית למשפטים שירן איובי ותעודת הוקרה לסטודנטית קטיה טונקונוגי. בטקס נכחו שרת המשפטים הגב' איילת שקד, נשיאת ביהמ"ש העליון השופטת מרים נאור, שופטי ביהמ"ש העליון לדורותיהם, דורית בייניש, אסתר חיות, עדנה ארבל, אלייקים רובינשטיין, חנן מלצר, עדנה קפלן, ועוד רבים אחרים.

 

קרא עוד

 

 

 

 

כנס מרגש לזכרו של פרופ' אילן המל ז"ל

פרופ' אילן המל ליווה בהתנדבות ובמסירות רבה את הקרן במשך 12 שנים, במהלכן כיהן ביו היתר בתפקיד יו"ר הוועדה האקדמית ויו"ר העמותה. ד"ר שירין אלחייק שהכירה אותו במהלך לימודי הדוקטורט מספרת: "הוא הרצה לנו על הדרך להשתלב באקדמיה וכיצד להצליח לסיים את הדוקטורט, קיים פגישות חונכות והדרכה אישית והיה לעזר ולמופת לכולנו, אומרת אלחייק. "לשמוע את דבריו – איש במעמדו שראה אותנו כאילו היינו במעמד שווה – זה נתן כוח רב לכולנו. הוא היה בעל אישיות צנועה, עשה המון דברים בהתנדבות, דיבר תמיד בגובה העיניים. פרופ' המל היה אדם רגיש שידע לראות את החלש וראה את החברה באופן שוויוני. המילים שאמר לנו נתנו כוח רב. אני התרגשתי ולקחתי את דבריו הלאה. בערב לזכרו רבים מהמשתתפים הודו שבלעדי פרופ' המל לא היו מסיימים את התואר".

 

קרא עוד

 

 

מנהיגות ויזמות בתנופה!

 מודל היזמות והעשייה החברתית בתכנית המנהיגות של התואר השני באייסף, מלמד את הסטודנטים כיצד להסתכל על הסביבה החברתית, לזהות את הנדרש לשיפור, לעשות בירור צרכים מעמיק ולתכנן עשייה חברתית משמעותית והוצאתה לפועל. החזון הוא להעביר את הסטודנטים תהליך למידה והתנסות ביזמות חברתית וכן התנסות בהפיכת מחשבה חברתית למעשה משמעותי של ממש בקהילה. התוצאות מדברות בעד עצמן >

 

 

קרא עוד

 

 

 

            

shabatisef3 ניוזלטרים

אייסף- הקרן הבינלאומית לחינוך  ניוזלטר פסח 2017

long%20std%2040_600x172 ניוזלטרים

ברכות חמות לבוגרינו,

לחברת הכנסת מירב בן ארי, על הולדת בתה הבכורה. המון מזל טוב!

לד"ר שירין אלחייק גולדמן על זכייתה בפרס המחקר המדעי המצטיין מטעם איגוד הביולוגיה הפסיכיאטרית.

לוינו טרפה, סטודנט לתואר שני במנהל ומדיניות ציבורית אונ' חיפה, על מינויו למנהל רשת המתנ"סים בנשר. לד"ר קארין כרמית יפת על זכייתה בפרס ש"ז חשין לחוקר צעיר לשנת תשע"ז.

לד"ר יובל בן אבו, יעמוד בראש התכנית החדשנית ללימודי הפיזיקה בביה"ס הניסויי יד-שבתאי.

לפרופ' שלהבת עטר שוורץ על קבלת הפרופסורה.

לד"ר זמירה רון על קבלת הדוקטורט.
 

שבת אייסף תשע"ז- מה נשתנה בחברה הישראלית?

על ראש אחת מהפסגות הגבוהות בהרי ירושלים נמצא מלון יערים, מוקף וטובל בקסמיו של הטבע בחרה קרן אייסף להתחיל את חגיגות שנת ה 40 שלה, בכנס שהפך למסורת- שבת אייסף. בשבת התארחו כ-400 אנשים, ביניהם בוגרי הקרן, מרצים וכמובן הסטודנטים והסטודנטיות. השבת עסקה בנושא "מה נשתנה בחברה הישראלית?" והיוותה הזדמנות לבחון את העבר ולהביט אל העתיד.

  קרא עוד  
6a341f0f89334a3bbf17526e1905450960797_41927546_d394ba5f-86cc-4af8-9710-9bc8a1b48973(3) ניוזלטרים
%d7%91%d7%a8%d7%9b%d7%94%20%d7%9c%d7%a4%d7%a1%d7%97%202017_600x450(1) ניוזלטרים

הכר את הבוגר: אורן דוד

אורן נולד וגדל בבאר שבע. את התארים הראשון והשני שלו בהנדסת חשמל ומחשבים למד באוניברסיטת בן גוריון וסיים בהצטיינות. לאחר 19 שנים בהייטק, פנה אורן ליזמות והגה את שיטת "OD ללימוד אנגלית" בקלות וללא שינון.

השיטה הייחודית נבחרה לפרויקט הדגל של 'אייסף יזמות' והיא זוכה להדים ופידבקים מדהימים. 

"את השיטה הזו פיתחתי בעצמי כתרומה לקהילה וכסגירת מעגל: אייסף אפשרה לי ללמוד ולהצליח – עלי לעביר את הלפיד הלאה" 

  קרא עוד  
OREN%20DAVIV_600x600(1) ניוזלטרים

...ובאביב הזה: פרחי אקדמיה!

"תכנית פרחי אקדמיה נועדה להעצמה של בני נוער מהפריפריה החברתית והגאוגרפית,הלומדים בפנימיות. מטרתה העיקרית: להעלות את המוטיבציה ואת תחושת המסוגלות של בני הנוער לקראת בחינות הבגרות וכן לעודד אותם להמשיך בלימודי אקדמיה."  מספר דני גור רכז התכנית, סטודנט למשפטים ויחסים בין לאומיים וכן מלגאי בקרן אייסף. אחרי ההצלחה לה זכתה התכנית בבאר שבע, הוחלט גם להפעיל אותה בצפון.

התכנית מתקימת בשש פנימיות נוער: כפר חסידים, נהלל, ימין אורד, מאיר שפייה באזור זיכרון יעקב, 'ניר העמק' בעפולה וכפר גנים. בחלקן אלו פנימיות רגילות ובחלקן בעלות כיתות מב"ר ואתג"ר של תלמידים ונוער בסיכון. מרבית התלמידים עוברים מסלול לימודים שגרתי ולבסוף לא מגיעים לאקדמיה. אנחנו כאן כדי לשנות את התמונה. 

  קרא עוד  
IMG_8588_600x337(1) ניוזלטרים
ACADEMY2_600x337(1) ניוזלטרים

הכר את הסטודנט: סטס בוגופולסקי

ב-1992 בהיותו רק בן שנה עלה סטס בוגופולסקי לארץ מחבר העמים עם משפחתו והם השתקעו בקריית גת. כיום הוא סטודנט שנה ג' להנדסת תעשייה וניהול בתחום מערכות המידע במכללת סמי שמעון בבאר שבע.

סטס מספר: "בשנתיים הראשונות ללימודים הייתי חונך של תלמידים במסגרת גשר לאקדמיה אייסף. עבודה זו סיפקה לי הנאה גדולה כי בסוף החונכות – התברר שהצלחנו: גם החניך וכמובן גם החונך!

החניך שהיה בתחילת דרכנו המשותפת נער עם בטחון עצמי ירוד וציונים נמוכים, שיפר את יכולותיו משמעותית, לאחר מכן התגייס לצבא, ליחידה קרבית בחיל התותחנים, ואילו אני נבחרתי לחונך מצטיין" 

  קרא עוד  
STAS_405x660(1) ניוזלטרים
  Facebook  ​  Twitter  ​  YouTube  ​  Linkedin  ​  Google Plus  ​  Instagram  ​  Pinterest  ​  Website  ​
להתראות בניוזלטר הבא...

נשלח באמצעות V.I.Plusv_icon ניוזלטרים דיוור אלקטרוני

ninapic ניוזלטרים

אייסף מאחלת- שנה אזרחית מוצלחת! ניוזלטר 1/2017

isef_40years_logo ניוזלטרים

ברכות חמות לבוגרינו!

 • דיאנה דניאל שרים על צאת ספרה "מדרשי שיר – תנועה עם מדרשי שירה, בשבילי האישי המקצועי והפוליטי".
 • ד"ר ליאב אורגד על הזכייה במענק לטובת עיצוב מדיניות ההגירה עבור האיחוד האירופי.
 • עו"ד קרן עם- שלם נדלר על מינויה ליועצת משפטית בקרן המחקרים של בית החולים הדסה עין כרם והדסה הר הצופים.  

ninapic ניוזלטרים
ניסים קטנים באייסף - ראיון עם מייסדת הקרן הגב' נינה ויינר, לרגל שנת ה-40

"נס אמיתי! מזל גדול והזדמנות נדירה. כשהקמנו את הקרן לפני 40 שנה לא שיערנו לעצמנו שנגיע להישגים כאלה, שקולנו יהדהד במשך שנים ארוכות ושאלפי בוגרים ילמדו, יתקדמו ויתרמו לחברה במהלך השנים. עכשיו, אומרת ויינר בשיחת טלפון מניו יורק, אני רואה את הגשמת חלומי כנס, ההישג הגדול של חיי" לכתבה המלאה- לחצ/י כאן.
yona ניוזלטרים

הכר את הבוגר: חבר הכנסת יוסי יונה

"אני שייך לדור המייסדים של אייסף – הדור הראשון של הסטודנטים שזכה לתמיכת הקרן עוד בראשית דרכה בשנות ה-70. כשמאחורי עשרות שנים של עשייה ציבורית בתחומים המדיניים, הכלכליים והחברתיים, הן בעומק השטח בפריפריה ועיירות הפיתוח והן באקדמיה. אני מרגיש שאני מקיים את ההבטחה שנתתי לנינה, נשיאת הקרן." להמשך הכתבה לחצ/י כאן
 

דור ה-Y- לאן? מיכל ברסקה, סטודנטית ורכזת פיתוח מנהיגות, הגיעה עד הכנסת בניסיון לתת תשובה לשאלה

בדיון בכנסת שיזמה לפני כחודש ח'כ רחל עזריה מסיעת 'כולנו' בשיתוף ח"כ איתן כבל מסיעת "המחנה הציוני" בנושא 'דור ה-Y וצדק בין דורי' – עלה לפתע מבין הדוברים קול אחר: הסטודנטית מיכל ברסקה הרשימה את הנוכחים כשהאירה את צעירי דור ה-Y מנקודת מבט שונה מהמקובל. הנאום של ברסקה עורר תגובות נלהבות מצד חברי הכנסת ושאר קהל המשתתפים שנכח בדיון... להמשך הכתבה לחצ/י כאן
DOR_Y ניוזלטרים

בחזרה לכרמיאל שלי

'אין התרגשות גדולה מלראות מלגאי שלנו – סטודנט לתואר שני במנהל ומדיניות ציבורית באוניברסיטת חיפה – חוזר לשוחח עם החניכים בכפר הילדים בכרמיאל בו היה בעצמו חניך לפני כעשור. לפגוש אחד משלנו, שבא מאותו מקום ועשה את זה. שצלח את הדרך הארוכה ומלאת האתגרים שנפרסה בפניו עד ללימודים אקדמיים מתקדמים.' אומרת נופר עיני בשיחה על פרויקט כפר הילדים. להמשך הכתבה לחצ/י כאן
2 ניוזלטרים

 

 

 

שנה טובה

שנה טובה מקרן אייסף

isef_sep2016 ניוזלטרים

ברכות חמות לבוגרינו

ד"ר ורד פדלר קרוואני, על זכייתה במענק ERC היוקרתי מהאיחוד האירופי למחקר בתחום הסרטן, ולרגל מינויה ליו"ר אייסף
ד"ר שמחה גתהון, אשר מונתה ליושבת ראש המרכז הממלכתי למורשת יהדות אתיופיה
ד"ר כרמית יפת, על זכייתה במענק מטעם משרד המדע לחקר שוויון מגדרי בצה"ל
ד"ר שלומי דורון, על צאת ספר חדש בעריכתו: "בין נראות יתר לשקיפות - היחס לאחר בחברה הישראלית"
ד"ר נפתלי שם טוב, על צאת ספרו "Acco Festival: Between Celebration and Confrontation"
iSef_ShanaTova_2016 ניוזלטרים
  vered_padler ניוזלטרים
   

מונתה יו"ר חדשה לקרן אייסף: ד"ר ורד פדלר קראווני

מינויה של ד"ר פדלר קראווני ליו"ר אייסף בחודש יולי האחרון במקום פרופ' אלי אברהם, מסמלת יותר מכל את מטרתה של הקרן: מימוש הפוטנציאל למצוינות.

למידע המלא
 
erezbiton ניוזלטרים
 

אירוע ההתרמה ה 39 לקרן אייסף

במהלך הקיץ התקיים אירוע ההתרמה ה 39 לקרן אייסף שבמהלכו הוענק לארז ביטון אות אייסף לשנת 2016
מר ביטון הינו חתן פרס ישראל, עובד סוציאלי בהכשרתו ומשורר פורץ דרך אשר בכתיבתו נתן קול וביטוי לחוויות וכאבי ההגירה של בני הדור השני עולי ארצות המזרח והמגרב. לצד יצירתו הענפה, השקיע מר ביטון רבות בעשיה ציבורית והתנדבותית.
בפברואר 2016 מונה לראשות ועדת ביטון מטעם משרד החינוך במטרה להעשיר את תוכניות הלימודים בתכנים שיביאו לאיזון ביחס למורשתן של קהילות המזרח ולהעמקת תחושת האחדות בעם.בתמונה פרופ' אלי אברהם יו'ר הקרן וזוכה הפרס ארז ביטון.
(צילום עופר עמרם)
 
 
 
bashiri12
 

ספר נולד

פרופ' אשר בשירי, מנהל מחלקת יולדות בבי"ח סורוקה ובוגר פעיל באייסף, מספר על ספרו החדש והחדשני בנושא הפלות חוזרות.
"באייסף למדתי שצריך לחלום, לשאוף קדימה ושהכל אפשרי". חלומות מתגשמים.

למאמר המלא
 
 
margalit ניוזלטרים
 

מנקודת מבטה של תורמת

מרגלית ברכה-אלעזרא היא מנכ'לית קרן אלעזרא, קרן משפחתית שהוקמה על ידי אחיה – אלי אלעזרא – איש עסקים בתחום הנדל'ן, הבטוח והרכב.למאמר המלא
 
 
gigimoti ניוזלטרים
 

הכירו את ד'ר מוטי גיגי

בימים אלה נמצא ד"ר גיגי בניו יורק שם משלים עבודת הפוסט דוקטורט בסיוע אייסף. עבודת הדוקטורט שלו עסקה בלהקות שצמחו בעיר שדרות.
למאמר המלא
 
 

 

 מערכת ניוזלטר ITnewsletter

תתי-קטגוריות

ברכות לפרופ' חיים סעדון, על מינויו כדיקאן ללימודים אקדמיים, באוניברסיטה הפתוחה

ברכות לד"ר עדי קול, לרגל מינוייה לתפקיד דיקאנית הסטודנטים במרכז הבינתחומי בהרצליה

ברכות לנופר עיני – על מינויה ל מנהלת פרויקטים ואקדמיה באייסף

ברכות למנהלים החדשים של אייסף

אוריאל רוסו – מנהל תוכנית מרכז

עינב שרגאי – מנהלת תוכנית באר שבע

התקופה האחרונה התאפיינה בארועים מרכזיים החל ממפגש בוגרי ירושלים דרך שבת אייסף המסורתית ועד לארוע החגיגי לציון 38 שנה לקרן אייסף. אנו מזמינים אתכם לקרוא על מגוון הפרויקטים שהושלמו בתקופה זו. 

View all
ניוזלטרים
 • iSef_Shana_Tova_2017 ניוזלטרים

  ניוזלטר ספטמבר 2017

  קרן אייסף- ניוזלטר ראש השנה- ספט' 17 ברכות לבוגרינו היקרים והיקרות: לפרופ' ניר קידר, על צאת ספרו החדש משפט כחול לבן, הסוקר את עולם המשפט הישראלי. לד"ר ריי ביטון, על קבלת הדוקטורט ברפואה, מזל טוב! לד"ר ליאב אורגד על בחירתו לנבחרת האקדמיה הצעירה של אירופה. למר גיא זוזות על מינויו למנהל מתנ"ס בית דני בשכונת…

  ניוזלטר ספטמבר 2017

  קרן אייסף- ניוזלטר ראש השנה- ספט' 17 ברכות לבוגרינו היקרים והיקרות: לפרופ' ניר קידר, על צאת ספרו החדש משפט כחול לבן, הסוקר את עולם המשפט הישראלי. לד"ר ריי ביטון, על קבלת הדוקטורט ברפואה, מזל טוב! לד"ר ליאב אורגד על בחירתו לנבחרת האקדמיה הצעירה של אירופה. למר גיא זוזות על מינויו למנהל מתנ"ס בית דני בשכונת…

 • shabatisef3 ניוזלטרים

  ניוזלטר אפריל 2017

  אייסף- הקרן הבינלאומית לחינוך  ניוזלטר פסח 2017 ברכות חמות לבוגרינו, לחברת הכנסת מירב בן ארי, על הולדת בתה הבכורה. המון מזל טוב! לד"ר שירין אלחייק גולדמן על זכייתה בפרס המחקר המדעי המצטיין מטעם איגוד הביולוגיה הפסיכיאטרית. לוינו טרפה, סטודנט לתואר שני במנהל ומדיניות ציבורית אונ' חיפה, על מינויו למנהל רשת המתנ"סים בנשר. לד"ר קארין כרמית יפת…

  ניוזלטר אפריל 2017

  אייסף- הקרן הבינלאומית לחינוך  ניוזלטר פסח 2017 ברכות חמות לבוגרינו, לחברת הכנסת מירב בן ארי, על הולדת בתה הבכורה. המון מזל טוב! לד"ר שירין אלחייק גולדמן על זכייתה בפרס המחקר המדעי המצטיין מטעם איגוד הביולוגיה הפסיכיאטרית. לוינו טרפה, סטודנט לתואר שני במנהל ומדיניות ציבורית אונ' חיפה, על מינויו למנהל רשת המתנ"סים בנשר. לד"ר קארין כרמית יפת…

 • ninapic ניוזלטרים

  ניוזלטר ינואר 2017

  אייסף מאחלת- שנה אזרחית מוצלחת! ניוזלטר 1/2017 ברכות חמות לבוגרינו! דיאנה דניאל שרים על צאת ספרה "מדרשי שיר – תנועה עם מדרשי שירה, בשבילי האישי המקצועי והפוליטי". ד"ר ליאב אורגד על הזכייה במענק לטובת עיצוב מדיניות ההגירה עבור האיחוד האירופי. עו"ד קרן עם- שלם נדלר על מינויה ליועצת משפטית בקרן המחקרים של בית החולים הדסה…

  ניוזלטר ינואר 2017

  אייסף מאחלת- שנה אזרחית מוצלחת! ניוזלטר 1/2017 ברכות חמות לבוגרינו! דיאנה דניאל שרים על צאת ספרה "מדרשי שיר – תנועה עם מדרשי שירה, בשבילי האישי המקצועי והפוליטי". ד"ר ליאב אורגד על הזכייה במענק לטובת עיצוב מדיניות ההגירה עבור האיחוד האירופי. עו"ד קרן עם- שלם נדלר על מינויה ליועצת משפטית בקרן המחקרים של בית החולים הדסה…

 • שנה טובה

  ניוזלטר ספטמבר 2016

  שנה טובה מקרן אייסף ברכות חמות לבוגרינו ד"ר ורד פדלר קרוואני, על זכייתה במענק ERC היוקרתי מהאיחוד האירופי למחקר בתחום הסרטן, ולרגל מינויה ליו"ר אייסףד"ר שמחה גתהון, אשר מונתה ליושבת ראש המרכז הממלכתי למורשת יהדות אתיופיהד"ר כרמית יפת, על זכייתה במענק מטעם משרד המדע לחקר שוויון מגדרי בצה"לד"ר שלומי דורון, על צאת ספר חדש בעריכתו:…

  ניוזלטר ספטמבר 2016

  שנה טובה מקרן אייסף ברכות חמות לבוגרינו ד"ר ורד פדלר קרוואני, על זכייתה במענק ERC היוקרתי מהאיחוד האירופי למחקר בתחום הסרטן, ולרגל מינויה ליו"ר אייסףד"ר שמחה גתהון, אשר מונתה ליושבת ראש המרכז הממלכתי למורשת יהדות אתיופיהד"ר כרמית יפת, על זכייתה במענק מטעם משרד המדע לחקר שוויון מגדרי בצה"לד"ר שלומי דורון, על צאת ספר חדש בעריכתו:…

 • shelly ניוזלטרים

  ניוזלטר אפריל 2016

  - לאיריס כהן אליה, עם הפיכת ספרה "גלבי" לרב מכר! - לפרופ' שלהבת עטר שוורץ,על קבלת פרופסורה בעבודה סוציאלית באוניברסיטה העברית. - לד"ר איציק ביטון, על קבל פרס המדען הצעיר מאיגוד הקרדיולוגים האמריקאי. - לפרופ' אשר בשירי, על צאת ספרו "Recurrent Pregnancy Loss". - לפרופ' אלי אברהם, עם צאת ספרו "שיווק תיירות למדינות מתפתחות". -…

  ניוזלטר אפריל 2016

  - לאיריס כהן אליה, עם הפיכת ספרה "גלבי" לרב מכר! - לפרופ' שלהבת עטר שוורץ,על קבלת פרופסורה בעבודה סוציאלית באוניברסיטה העברית. - לד"ר איציק ביטון, על קבל פרס המדען הצעיר מאיגוד הקרדיולוגים האמריקאי. - לפרופ' אשר בשירי, על צאת ספרו "Recurrent Pregnancy Loss". - לפרופ' אלי אברהם, עם צאת ספרו "שיווק תיירות למדינות מתפתחות". -…

 • milgaim_2 ניוזלטרים

  ניוזלטר אייסף יוני2015

      בוגרי ירושלים נפגשו לערב על הבר         איך זה שכוכב אחד לבד מעז? ואולי בעצם, הוא לא באמת לבד...   יוני 2015   ברכות חמות לבוגרינו היקרים פרופ' יוסי יונה ומירב בן ארי על בחירתם לכנסת ה-19 ציונה טגניה התקבלה להתמחות בעליון רמי קמחי על צאת סרטו "ליל הפתאים" הילה…

  ניוזלטר אייסף יוני2015

      בוגרי ירושלים נפגשו לערב על הבר         איך זה שכוכב אחד לבד מעז? ואולי בעצם, הוא לא באמת לבד...   יוני 2015   ברכות חמות לבוגרינו היקרים פרופ' יוסי יונה ומירב בן ארי על בחירתם לכנסת ה-19 ציונה טגניה התקבלה להתמחות בעליון רמי קמחי על צאת סרטו "ליל הפתאים" הילה…

 • isef_iniat ניוזלטרים

  ניוזלטר אייסף מאי 2014

  מאי 2014 "ציונות וצדק חברתי" הכנס השנתי של קרן אייסף סטודנטים, דוקטורנטים, מנהלי תוכניות, שותפים ואורחים רבים ומכובדים פקדו את כפר הנוער "עיינות", בכנס השנתי של קרן אייסף. הכנס שהתקיים במעמד שר הרווחה ח"כ מאיר כהן, בחודש מרץ האחרון, עסק כולו בנושא רב המשמעויות שכותרתו "ציונות וצדק חברתי". לוקחים יוזמה! תוכנית בראודה טכניון קרן אייסף…

  ניוזלטר אייסף מאי 2014

  מאי 2014 "ציונות וצדק חברתי" הכנס השנתי של קרן אייסף סטודנטים, דוקטורנטים, מנהלי תוכניות, שותפים ואורחים רבים ומכובדים פקדו את כפר הנוער "עיינות", בכנס השנתי של קרן אייסף. הכנס שהתקיים במעמד שר הרווחה ח"כ מאיר כהן, בחודש מרץ האחרון, עסק כולו בנושא רב המשמעויות שכותרתו "ציונות וצדק חברתי". לוקחים יוזמה! תוכנית בראודה טכניון קרן אייסף…

 • Sep2013_36yearsevent ניוזלטרים

  ניוזלטר אייסף - ספטמבר 2013

  ספטמבר 2013 קרן אייסף חוגגת 36 שנים להיווסדה השנה ציינה קרן אייסף 36 שנים להיווסדה. האירוע נחוג בתיאטרון הקאמרי בתל-אביב בערב שהחל בקוקטיילחגיגי בהשתתפות תורמים, אנשי עסקים, ראשי אקדמיה, חברי הנהלה, סטודנטים ובוגרי הקרן, המשיך בטקס מרגש והסתיים צפייהבמחזמר "קזבלן". אות אייסף לתרומה חברתית הוענק השנה לשר לשעבר משה כחלון ולפרופ' אמנון רובינשטיין. שבת אייסף…

  ניוזלטר אייסף - ספטמבר 2013

  ספטמבר 2013 קרן אייסף חוגגת 36 שנים להיווסדה השנה ציינה קרן אייסף 36 שנים להיווסדה. האירוע נחוג בתיאטרון הקאמרי בתל-אביב בערב שהחל בקוקטיילחגיגי בהשתתפות תורמים, אנשי עסקים, ראשי אקדמיה, חברי הנהלה, סטודנטים ובוגרי הקרן, המשיך בטקס מרגש והסתיים צפייהבמחזמר "קזבלן". אות אייסף לתרומה חברתית הוענק השנה לשר לשעבר משה כחלון ולפרופ' אמנון רובינשטיין. שבת אייסף…

 • isef_shami_Pic ניוזלטרים

  ניוזלטר אייסף פברואר 2013

  פברואר 2013 האם עודדו נשים במחנה המעבר באתיופיה לקבל זריקת "דפו פרוורה" שמנעה מהן להכנס להריון? בשבועות האחרונים עלה לכותרות הד"וח של חברת אייסף , חדווה אייל, דוקטורנטית למדיניות ציבורית מהאוניברסיטה העברית בירושלים, אודות מדיניות הג'וינט באספקת אמצעי מניעה, "דפו פרוורה" לנשים מקרב הקהילה האתיופית במחנה המעבר באדיס אבבה. אייל בחנה האם היתה זו מגמה…

  ניוזלטר אייסף פברואר 2013

  פברואר 2013 האם עודדו נשים במחנה המעבר באתיופיה לקבל זריקת "דפו פרוורה" שמנעה מהן להכנס להריון? בשבועות האחרונים עלה לכותרות הד"וח של חברת אייסף , חדווה אייל, דוקטורנטית למדיניות ציבורית מהאוניברסיטה העברית בירושלים, אודות מדיניות הג'וינט באספקת אמצעי מניעה, "דפו פרוורה" לנשים מקרב הקהילה האתיופית במחנה המעבר באדיס אבבה. אייל בחנה האם היתה זו מגמה…